انواع و تنوع محصولات هایک ویژن

 انواع و تنوع محصولات هایک ویژن

 انواع و تنوع محصولات هایک ویژن

همانطور که می‌دانید کمپانی هایک ویژن به عنوان پیشتاز در محصولات نظارت تصویر از تنوع بالایی در سیستم‌های نظارت تصویر را دارد. هایک ویژن کار خود را در سال 2001 در سیستم‌های نظارت تصویر آغاز کرد و خیلی سریع توانست پیشرفت کند وسهم بزرگی از بازار نظارت تصویر به خود اختصاص دهد به شکلی که امروز بعد از گذشت 20 سال اولین و بهترین تولید‌کننده و فروشنده محصولات نظارت تصویر بازار جهان کمپانی هایک ویژن است.

در ضمن اگر میخواهید از قیمت ها و فیلتر دقیق محصولات باخبر بشید میتوانید بر روی خرید و قیمت دوربین مداربسته هایک ویژن کلیک کنید تا بهترین نتیجه ای که مدنظرتون هست رو مشاهده بفرمایید

این کمپانی با تنوع محصول در تکنولوژی IP و HD و همچنین سلوشن‌های خاص هوشمند‌سازی و نظارت شهری می‌توان گفت از برترین برند‌های موجود در بازار نظارت تصویر می‌باشد. این کمپانی با تولید اکسس کنترل، کابل، سوئیچ، مانیتور‌های صنعتی و درواقع هرآنچه که برای سیستم‌های نظارت تصویر و هوشمند‌سازی مورد نیاز است را دارد.

امروزه این کمپانی پیشتاز (انواع و تنوع محصولات هایک ویژن)  در جدیدترین تکنولوژی‌ها در صنعت نظارت تصویر است و تمام کمپانی‌های دیگر بعد از ارائه کمپانی هایک ویژن در محصولات نوین از روی آن کپی‌برداری می‌کنند. دوربین‌های IP و تکنولوژی تحت شبکه هایک ویژن با ارائه سلوشن‌های به روز و با کیفیت همراستا با نیاز مشتری در سیستم‌های نظارت تصویر پیشگام بوده.

محصولات هایک ویژن با دوسال گارانتی امروز با بالاترین کیفیت در بازار سیستم‌های مداربسته همچنان در قله سیستم نظارت تصویر قرار دارد. با توجه به اینکه کمتر برندی در بازار سیستم‌های نظارت تصویر هست که از یک پکیج کامل برخوردار باشد اما هایک ویژن با یک سبد کالای کامل از محصولات تحت شبکه و HD همچنان پیشتاز در این حوزه است.

تنوع بالای برند هایک ویژن در سیستم‌های نظارتی می‌تواند دست کاربر را برای ارائه سولوشن‌های متنوع باز بگذارد تا در هرنقطه از نصب خود بتواند دوربینی را با توانایی مورد نظر خود انتخاب کند. وجود سیستم‌های HD در کنار محصولات تحت شبکه توانسته مشتری‌های برند هایک ویژن را همیشه راضی نگه دارد زیرا هر مشتری با هر توانایی خرید می‌تواند به راحتی از محصولات هایک ویژن بهرهمند شود.

هایک ویژن برای پروژه‌ها و آیتم‌های خاص آن نیز توانایی‌های خود را نشان داده است. این برند با استفاده از سلوشن‌های خاص پروژه و همچنین دوربین‌های تحت شبکه با قابلیت‌های خاص همیشه در این راستا بر تمام برند‌ها پیشتاز بوده. اگر شما امروز تصمیم داشته باشید برای یک پروژه کلان با سلوشن‌های خاص یک پیش فاکتور ارائه دهید از کوچکترین دوربین ( دوربین‌های پین هول) تا یک ویدئووال اتاق مانتورینگ را می‌توانید از محصولات هایک ویژن انتخاب کنید. برای هر انتخاب نیز دست شما باز خواهد بود تا بر حسب نیاز پروژه خود از سولوشن‌های مختلف هایک ویژن استفاده کنید.

اگر مشتری شما بخواهد پروژه خود را با قیمت مناسبی تمام کند دوربین‌های HD هایک ویژن این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا ضمن اینکه کیفتی معادل 8 مگ را در پروژه خود ارائه دهید از تنوعی مانند دوربین‌های تحت شبکه نیز برخوردار باشید.

سوئیچ‌ها هایک ویژن یکی دیگر از نقاط قوت این برند هستند. سوئیچ‌هایی با تنوع و کارایی بالا برای سیستم‌های تحت شبکه که شمارا از تنوع برند در پروژه بینیاز می‌سازد.

امروزه خانه‌های هوشمند و به طور کلی هوشمند‌سازی مکان‌های مختلف مورد توجه اکثر کاربران در سیستم‌های نظارتی قرار دارد به این دلیل کمپانی هایک ویژن از این بازار نیز عقب نمانده و توانسته در این بازار هم سولوشن‌های خود را ارائه داده و سهمی از این بازار را به خود اختصاص بدهد.

دوربین‌های خودرویی نیز قسمتی دیگر از بازار سیستم‌های نظارت تصویر هستند. کمپانی هایک ویژن در این بازار هم سهم خود را دارد این کمپانی با ارائه NVR‌های خودرویی و هارد‌های خاص و مقاوم در برابر تکان‌های خودرو توانسته کالا‌های مورد قبولی را در این بازرا ارائه کند که نیاز بسیاری از کاربران و پروژه‌های بزرگ را برطرف کند. حال با توجه به تنوع محصولات نظارت تصویر و سولوشن‌های مختلفی که این کمپانی به کاربران خود ارائه می‌دهد می‌توان گفت هر کاربری که کار خود را با برند هایک ویژن پیش ببرد تقریباً در تمام سطح پروژه خود بینیاز از ارائه کالا با برند دیگر است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *