کاربرد دوربین‌ های بولت | کاربردهای دوربین مداربسته بولت

کاربرد دوربین‌ های بولت

کاربرد دوربین های بولت

کاربرد دوربین‌ های بولت به خاطر شکل ظاهری که دارند در محیط بیرونی استفاده می‌شوند این دوربین‌ها مقاوم در برابر باران و شرایط جوی خاص هستند در برخی از برند‌ها این نوع دوربین‌های بولت از 30- درجه تا 70+ درجه در شرایط جوی خاص دارای مقاومت جوی هستند، لذا این دوربین‌ها عمدتاً در فضا‌های بیرونی نصب می‌شود.

در ضمن اگر میخواهید از قیمت ها و فیلتر دقیق محصولات باخبر بشید میتوانید بر روی خرید و قیمت دوربین های مداربسته بولت کلیک کنید تا بهترین نتیجه ای که مدنظرتون هست رو مشاهده بفرمایید

به علت اینکه در فضای بیرونی امکان سرقت خود دوربین مداربسته هست عموماً این دوربین‌ها را در ارتفاع بالا نصب می‌کنند تا به راحتی در دسترس نباشد به همین دلیل دوربین بولت با لنز متغییر استفاده بیشتری در محیط‌های بیرونی و پرخطر دارد.

جای دیگری که دوربین مداربسته بولت با لنز ثابت معمولاً مورد استفاده قرارمیگیرد اماکنی مانند کارخانه‌ها هستند که از سوله‌های متعددی تشکیل شده‌اند. این دوربین‌ها به دلیل داشتن بدنه فلزی و فزیک محکم خود برای محیط‌های کارخانه و صنعتی بسیار مناسب هستند. حال باید بدانیم دوربین‌های بولت را باید با توجه به شرایط محیط نصب خود انتخاب کنیم.

تنوع در کارایی‌های مختلف دوربین مداربسته‌ی بولت

تنوع در کارایی دوربین های بولت این امکان را به کاربر می‌دهد تا بتواند با توجه به نیاز خود آن دوربینی را که برای محیط کارآمدتر است را انتخاب کند. امروزه دید در شب‌های متنوعی که بر روی این دوربین‌های مداربسته بولت قرار دارد در بعضی موارد تا عمق 80 متر محیط را برای دید دوربین مداربسته روشن می‌کند که در مدل‌های کالرویو (COLOR VU ) حتی در تاریکی کامل محیط این دوربین‌ها به شما تصویر کاملاً رنگی می‌دهد و این تکنولوژی جدید کمک بسیار زیادی در کیفیت بالای تصویر در شب و تاریکی کامل دارد.

کاربرد دوربین‌ های بولت در اتوبان‌ها و تشخیص سرعت و پلاک خوانی نیز کاربرد زیادی دارد و باید گفت که فقط این دوربین هست که کمک به این امر می‌کند و دارای فریم بالا و این تکنولوژی خاص هست. در آخر باید بدانیم که با استفاده از کارشناسان سیستم‌های حفاظتی می‌توانیم بهترین انتخاب را برای محیط نصب دوربین‌های خود داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *