خرید و قیمت دوربین مداربسته بیسیم خانگی در دورنگاه و لیست قیمت خرید دوربین بیسیم خانگی در اینجا کامل در دسترس شما قرار دارد

.

خرید و قیمت دوربین مداربسته بیسیم خانگی

.

خرید دوربین مداربسته بیسیم خانگی

امروزه جهان به سوی هوشمند سازی با سرعتی باور نکردنی پیش می رود و قطعا داشتن یک مدل از دوربین های بیسیم کمکی هرچند کوچک به هوشمند سازی محیط زندگی شما خواهد بود.
با توجه به نصب و راه اندازی آسان این محصولات و در دسترس بودن اپلیکیشن های این مدل دوربینهای بیسیم هوشمند خانگی, مصرف کنندگان خانگی تمایل بیشتری نسبت به خرید این محصولات دارند.

در ضمن اگر میخواهید از قیمت ها و فیلتر دقیق محصولات باخبر بشید میتوانید بر روی خرید و قیمت دوربین مداربسته کلیک کنید تا بهترین نتیجه ای که مدنظرتون هست رو مشاهده بفرمایید

قیمت دوربین مداربسته بیسیم خانگی

قیمت دوربین های بیسیم خانگی ( هوشمند خانگی )  یا بیبی کم به نوعی بدلیل اینکه جدید وارد بازار ایران شده و خیل عظیمی از مردم ایران از کاربرد این دوربین اطلاعی ندارن و همچنین الان قیمت های متفاوتی داره شاید نشه از قیمت دوربین بیسیم خانگی با رنج خاصی صحبت کرد اما قیمت از 800 تومان تا  5 میلیون تومان برای کاربرد های متفاوتی از این دوربین وجود داره که چندتا از بهترین های اون با قیمت پایین و کاربردی فوق العاده در دورنگاه موجود میباشد

ویژگی های دوربین بیسیم خانگی

مزیت اصلی این سیستم و شاید باید گفت چیزی که این کالا را جذاب و مقرون به صرفه میکند این است که در این مدل دوربینهای هوشمند خانگی نیاز به دستگاه ضبط کننده و همچنین هارد وجود ندارد و با قرار دادن یک مموری داخل دوربین , ضبط و انتقال تصویر (که در سیستمهای مداربسته به عهده دستگاه ضبط کننده و هارد می باشد) انجام می شود.
نکته دیگری که این دوربینها را برای مصرف کننده جذابتر میکند این است که دوربینهای بیبی کم هرگز نیاز به کابل کشی و اتصالات ندارند.
مزیت دیگر دوربینهای وایرلس بیسیم هوشمند خانگی ، امکان چرخش در زاویه های مختلف هست که در دو جهت افقی و عمودی از راه دور قابل چرخش و تنظیم هستند.یکی دیگر از نکات مهم در دوربینهای خانگی هوشمند امکان انتقال صدا و مکالمه دوطرفه می باشد.

چرا دوربین های بیسیم بصرفه هستند ؟

حال با توجه به توضیحات بالا دیدید که با یک دوربین مداربسته بیسیم خانگی شما دیگر نیاز به دستگاه ضبط کننده و هارد جهت ضبط تصاویر و با توجه به قابل چرخش بودن این دوربینها دیگر نیازی به تعدد دوربین و کابل و اتصالات جهت انتقال تصاویر وجود نخواهد داشت.
نکاتی که این نسل از دوربینها را برای کاربران دلچسب تر میکند این است که با نصب یک اپلیکیشن بر روی موبایل کاربر تسلط کامل به محیط نصب دوربین دارد و از هر کجای این کره ی خاکی میتواند محیط تحت پوشش دوربین خود را ببیند و با آن محیط ارتباط صوتی و تصویری نیز برقرار کند.
این دوربینها در بازار ایران با برندهای مختلف یافت میشود که پیشنهاد دورنگاه به شما عزیزان این است که از دسته دوربینهایی استفاده کنید که دارای گارانتی باشد. با توجه به نیاز همه منازل به این دوربینها و راحتی و آرامش در انتخاب شما همراهان عزیز , شرکت دورنگاه برآن شد تا برندهایی را که دربازار از کیفیت و کارایی بالاتری برخوردار هستند را انتخاب و با گارانتی یکساله معتبر دورنگاه در اختیار شما قرار دهد.