خرید و قیمت دوربین مداربسته و قیمت دوربین مدار بسته در اینجا کامل در دسترس شما قرار دارد

.

خرید و قیمت دوربین مداربسته :

خرید و قیمت دوربین مداربسته / امروزه با ارزشمند شدن کالاهای محیط خانه و محل کار ما داشتن یک سیستم مداربسته و دوربینهای نظارتی تحت کنترل یک امری ضروری است . در ادامه به نکاتی که باید در باره خرید و قیمت دوربین مداربسته بدانید اشاره خواهیم کرد.

سایت مرجع برای خرید و قیمت دوربین های مداربسته در جهان میباشد که بسیار پر قدرت و قوی در این حوزه حرکت کرده  digitalcameraworld و فور های میلیارد دلاری از این حوزه را برای خود قرار داده

خرید دوربین مداربسته :

خرید دوربین مداربسته در ابتدا هر کاربری باید بداند که به چه منظور میخواهد دوربین مداربسته خریداری کند. همانطور که میدانید دوربینهای مداربسته به دو دستهی نظارتی و حفاظتی تقسیم میشوند. دوربینهای مداربسته ای که به صورت چرخشی کار میکنند طبیعتا نمیتوانند یک دوربین مداربسته ی حفاظتی برای ما باشند لذا اینکه بدتنید چه تصویری از محیط خود میخواهید به این امر کمک بسیاری خواهد کرد. برای بهترین خرید و بهترین  راه برای درک این موضوع استفاده از کارشناسان مخصوص این امر است و شرکت دورنگاه افق ماد برای ساده تر شدن کار شما مشتریان گرامی از متخصصین این امر به صورت رایگان برای بازدید از محیط شما درنظر گرفته است .

بعد از اینکه متوجه نیاز خود در مورد نوع دوربین مداربسته شدید حال با توجه به بوجه شما شرکت دورنگاه افق ماد بهترین گزینه را برای خرید شما معرفی خواهد کرد. کالایی با گارانتی معتبر و قیمتی مناسب با توجه به نیاز شما توسط شمما خرید خواهد شد ولاغیر.

قیمت دوربین مداربسته

قیمت دوربین مداربسته  تابعی از چندین متغیر است که هر کدام در قیمت نهایی محصول شما تاثیر دارند. اولین و مهمترین آنها برند سازنده دوربین است. در صورت خرید از داهوا یا هایک ویژن قطعا با قیمت بالاتری در کنار کیفیت محصولی که دریافت می کنید نیز مواجه خواهید شد. بعد رزولوشن مورد نیاز شما است. شما باید موقعیتی را که می خواهید از دوربین استفاده کنید در نظر بگیرید. اگر آن را برای کنترل کلی خانه یا محل کار خود در نظر می گیرید و نیازی به ثبت جزئیات زیادی ندارد، یک دوربین 2 مگاپیکسلی می تواند برای شما کافی باشد.

قیمت دوربین مداربسته اما اگر نیاز به ثبت جزئیات زیادی دارید، مثلا مشخصات اسنادی که در بانک، سفارت یا … منتقل شده اند، باید این مبلغ را به 4 هزار افزایش دهید. البته با این دوربین قیمت بالاتر خواهد بود. نکته دیگر پوشش دید در شب دوربین است. برخی از دوربین ها قادر به ارائه دید در شب رنگی با کیفیت بالا هستند. هرچه دوربین دید در شب بیشتر باشد یا جزئیات و رنگ بیشتری ارائه دهد، قیمت آن بیشتر است.

انواع دوربین های مدار بسته :

به طور کلی پر مصرفترین دوربینهای مداربسته عبارت اند از 1) دوربین مداربسته ی بولت    2) دوربین مداربسته ی دام

که البته این سیستم امنیتی از دسته های دیگری نیز بهرمند است مانند : دوربینهای مداربسته ی اسپید دام ، دوربینهای مداربسته ی کیوب ، دوربینهای مداربسته ی بیبی کم ، دوربین مداربسته مینی دام.

دوربین مدار بسته دام :

دوربین مداربسته ی دام یا همان گنبدی دوربینی است برای محیط های داخلی و چون در بیشتر مواقع در محیط های داخلی استفاده میشود از امکاناتی چون میکروفن ، WDR ، سیستم نفر شمار و امکانات دیگری برخوردار است که با توجه به امکانات این دوربینها قیمت آنها نیز در بازار متفاوت است. بدنه ی این دوربینها معمولا از پلاستیک فشرده و در بعضی از مدلها از فلز تشکیل شده است. قیمت این نوع دوربینها امروزه در بازار ایران از 100 هزار تومان تا 10 میلیون تومان نیز در برخی مدلهایی که از امکانات ویژه یا دوربین های تحت شبکه هستن میرسد.

دوربین مداربسته بولت :

دوربین مداربسته بولت یا لوله ای دوربینی است برای محیطهای بیرونی از این دوربین مداربسته به این دلیل که در برابر شرایط آب و هوایی مختلف مقاوم است در محیطهای بیرونی استفاده میشود. تمام این دوربینها حداقل  IP66 هستند که باعث میشود در محیط بیرونی و زیر باران با مشکل مواجه نشوند.این دوربینها در اکثر مدلهای خود از بدنه ای فلزی برخوردار هستند و در مدلهای بسیار کوچک خود امروزه ممکن است از بدنه ای پلاستیکی با تکنولوژی خواست استفاده شده باشد. این دوربینها در دومدل با لنز ثابت و متغییرساخته میشود که در مدل با لنز متغییر دو نوع لنز متغییر دستی و موتورآیز را داریم.  قیمت این نوع دوربین در بازار ایران از 150 هزار تومان تا 15 میلیون تومان در برخی مدلهای خاص با امکانات ویژه دیده میشود.

دوربین مدار بسته اسپیددام :

دوربین های مداربسته اسپید دام از دسته دوربینهای مدار بسته ی نظارتی هستند و عمدتا در محیطهای باز و بزرگ استفاده میشود. خاصیت دوربین های اسپید دام گردشی بودن آن در دو جهت عمودی و افقی میباسد که در جهت افقی 360 درجه و در جهت عمودی بیش از 90 درجه قابل چرخش هستند. از دیگر تواناییهای این دوربینهای مداربسته قدرت زوم بالای آن است که با x نمایش داده میشود . یکی دیگر از خصوصیات این دسته از دوربینها داشتن عمق دید در شب بالاست که در برخی از نمونه های جدید آن که با دید در شبهای لیزری در بازار شناخته میشوند دیدی کیلومتری برای شما ایجاد خواهد کرد.قابلیت دیگر این نوع دوربینهای مداربسته این است که میتوانند در فواصل مختلف و با ایجاد نقطه گذاری چرخش کرده و در زمانهای دلخواه شما بر روی سوژه مورد نظر زوم کرد و حتی آن را در حرکت تعقیب کنند .قیمت این نوع دوربینهای مداربسته از حدود 5 میلیون تومان شروع میشود و تا قیمتهای حدود 150 میلیون تومان نیز در بازار ایران یافت میشود.

دوربین های مداربسته بیسیم خانگی :

امروزه یکی از پرفروشترین دوربین های مداربسته ، دوربینهای بیسیم خانگی یا همان بیبی کم است. این دسته از دوربینها یک مجموعه کامل از سیستمهای نظارتی در یک پک کوچک تعبیه شده و شما با قرار دادن یک مموری کوچک میتوانید تصویر ، ارسال و دریافت صوت،رکورد تصاویروچرخش با دوربین درمحیط خود را داشته  باشید . این دسته از دوربینها درهرسه مدل ( دوربین دام ، دوربین بولت و دوربین اسپید دام ) دوربینهای مداربسته به بازار ارائه شده است. به نظر میرسد استقبال خوب از این نوع دوربینها به دلیل آسان بودن نصب آن ، قیمت مناسب و اینکه نیازی به کابل کشی در آن وجود ندارد بوده است . از امکانات دیگر در این نوع دوربینها این است که شما میتوانید با اجاره کردن فضایی در خارج از محیط نصب دوربین تمام تصاویر خود را ذخیره داشته باشید. یعنی شما با هزینه ای سالانه حدود 10 دلار میتوانید فضایی را اجاره کنید تا حتی در صورت ربوده شدن دوربین شما تصاویر را داشته باشید. قیمت این دوربینها بسته به ابعاد و تواناییهای آن از 800 هزار تومان تا 4 میلیون تومان میباشد.

بهترین دوربین مداربسته :

بهترین دوربین مداربسته امریست نسبی که بستکی به محیط شما و کاربردی دارد که در محل نصب دوربین ها دارید. بهترین راه برای درک این موضوع استفاده و بازدید نیروهای متخصص این امر است تا بتوانند بهترین مشاوره را با توجه به نیاز شما بعداز بازدید از محیطی که میخواهید در آن دوربینهای مداربسته را نصب کنید  به شما ارائه شود. شرکت دورنگاه افق ماد با توجه به این نیاز مشتریان از تیمی با تجربه در این امر بهره میبرد که به صورت رایگان با حضور در محیط شما کارشناسی لازم را صورت داده و با توجه به نیازهای شما در محیط و همچنین سطح بوجه ی در نظر گرفته شده توسط شما بهترین راهکار را به شما ارائه خواهند داد. اما به طور کلی از دوربینهای دام برای محیطهای داخلی و از دوربینهای بولت برای محیطهای خارجی استفاده میشود . دوربینهای اسپید دام دوربینهای مداربسته ای هستند نظارتی برای محیطهای بزرگ مانند:  سوله ها ، کارخانه ها و جاده ها که در انواع مختلف با قابلیتهای متفاوت ارائه میشود.

دوربین مداربسته ی کوچک :

دوربینهای مداربسته ی کوچک یا به اصطلاح دیگر دوربین مداربسته ی مخفی. این نوع دوربینها انواع مختلفی دارند و معمولا در نقاطی استفاده میشود که کاربر میخواهد دوربین مداربسته مشاهده نشود. انواع مختلف آن عبارتست از دوربینهای خودکاری ، لامپی و….. که در اجسام محیط در اشکال مختلف جاسازی شده است . لازم به ذکر است که بدانید این نوع دوربینها از نظر قانونی در ایران ممنوع میباشد و نصب آن در هر محیط عمومی بدون اعلام و نصب برچسب اطلاع دهنده دوربین مداربسته غیر قانونی است و میتواند پیگرد قانونی داشته باشد. این دوربینها معمولا در سبد کالای برندهای معتبر دنیا جایی ندارد و این نوع دوربینها فقط در کالاهای نونیم یافت میشود.

نصب دوربین مداربسته در منزل :

برای نصب دوربین مداربسته در منزل چند نکته حائز اهمیت است. از مهمترین آنها شناسایی معبرهایی است که به راحتی افراد میتوانند ورود کنند. این نقاط شامل درهای ورودی پنجره ها و نقاط کور ساختمان میشود که از چشم صاحب خانه و رهگذران دور بماند. برای پوشش این نقاط با دوربین مداربسته ضروری است که هر دوربین مداربسته ای که در محیط بیرونی نصب میشود از پوشش تصویری توسط دوربین مداربسته ای دیگر در نقطه ی مقابل خود بهره ببرد زیرا هم امکان ربوده شدن دوربین مداربسته وجود دارد و هم پوشش نقطه ی مقابل دوربین نصب شده امریست ضروری. از نقاط دیگری که در ساختمانها ضرورت دارد تا توسط دوربینهای مداربسته پوشش داده شود درب ورودی پشت بام و محیط کلی پشت بام است که مخصوصا در ساختمانهای کوتاه یا ساختمانهایی که در همسایگی خود ساختمانی هم ارتفاع یا مشرف دارند خطر گذر از آن معبر امنیت ساختمان شما را تهدید میکند.

و درآخر باید گفت که بعد از نصب دوربین مداربسته در ساختمان که خود بازدارنده هست بهترین مکمل نصب دزدگیر اماکن برای جلوگیری از سرقت است چون نصب دوربین مداربسته به تنهایی قابلیت جلوگیری از سرقت را ندارد زیرا در صورت به سرقت رفتن دستگاه ضبط کننده از محیط شما دیگر هیچ دسترسی به فردی که بطور غیر مجاز ورود کرده ندارید.

هزینه نصب دوربین مداربسته :

برای محاسبه نصب دوربین مداربسته چند روش مرسوم است که در پروژه های کوچک و بزرگ به کار میرود:

  • اعلام مبلغ به صورت کلی : این روش اعلام هزینه معمولا در پروژه های بزرگ و با توجه به کارشناسی نفر متخصص صورت میگیرد و بعد ازبازدید کارشناس ازمحیط نصب ، رقمی پیشنهاد میشود که بصورت توافقی درقرارداد درج میشود.
  • اعلام مبلغ به صورت درصدی : در این روش که معمولا در خارج از تهران مرسوم است به دلیل اینکه اغلب کالای مورد نصب را هم خود نصاب تهیه میکند 10 تا 20 درصد از قیمت کالای خریداری شده را باتوجه به سختی کار به عنوان اجرت محاسبه میکنند.
  • اعلام مبلغ به صورت جزئی : در این روش نصاب در فاکتور اجرت نصب هر دوربین مداربسته ، اجرت نصب و تنظیم دستگاه همراه با آموزش ، اجرت کابل کشی ، اجرت داکت یا فلکسی کشی ، اجرت نصب رک و آرایش رک ، اجرت نصب سوئیچ و اجرت انتقال تصویر و به طور کلی هر آیتمی که داخل فاکتور باشد را به صورت تفکیک شده ودقیق محاسبه خواهد کرد.

دوربین مداربسته در دیجی کالا :

به صورت کلی خرید کالای الکترونیکی به روش آنلاین امری غریب برای ایرانیان است. که علت آن کاملا مشخص است چون شناخت کالاهای خاص الکترونیکی برای عامه مردم سخت است. نوع دوربین مداربسته ، برند دوربین مداربسته و اینکه به طور کلی در محیط خود چه دوربینی نیاز است برای عامه مردم کاری دشوار است اما خرید دوربینهای بیبی کم در دیجی کالا و سایتهای مختلف فروش دوربین های مداربسته برای خریداران امریست عادی. امروزه متاسفانه دیجی کالا به مرکز قیمت گزاری تبدیل شده که با یک سرچ کوچک همه کاربران از قیمت خرید کالای مورد نیاز خود مطلع میشوند اما در مورد کالاهای الکترونیکی نکته ی حائز اهمیت نوع گارانتی کالا و موجودی آن کالا میباشد که مشخص کننده ی قیمت واقعی آن کالاست .

دوربین مداربسته در دورنگاه :

همانطور که در مطالب قبلی عنوان شد به دلیل راحتی کار برای مصرف کنندگان سیستمهای نظارت تصویر شرکت دورنگاه افق ماد با بهره از نیروهای کارآمد و خبره خود در این امر به صورت رایگان بهترین مشاوره را به شما خواهد داد تا یکبار برای همیشه هزینه کنید و از امنیت محیط کار یا منزل خود لذت ببرید .