خرید و قیمت پکیج های دوربین مداربسته و لیست قیمت خرید پکیج های دوربین مداربسته در اینجا کامل در دسترس شما قرار دارد

.

خرید و قیمت پکیج های دوربین مداربسته :

.

خرید پکیج دوربین مداربسته:

یکی دیگر از مواردی که امروزه در سایتها به آن پرداخته شده است فروش سیستمهای حفاظتی به صورت پکیج با تجهیزات کامل نصب است . این نوع خرید برای شما معایب و مزایایی دارد که در ادامه به آن اشاره میکنیم .

در ضمن اگر میخواهید از قیمت ها و فیلتر دقیق محصولات باخبر بشید میتوانید بر روی خرید و قیمت دوربین مداربسته کلیک کنید تا بهترین نتیجه ای که مدنظرتون هست رو مشاهده بفرمایید

خرید پکیج دوربین مداربسته شما را محدود خواهد کرد از یک مدل دوربین مثلا بولت استفاده کنید در صورتی که ممکن است شما برای محیطی داخلی این دوربین را نیاز داشته باشید که بهترین گزینه دوربینهای دام است ، یا ممکن است حجم هاردی که برای شما بر روی پکیج قرار داده اند نیاز شمارا برای ضبط تصاویر تامیین نکند. اما مزیت بزرگ آن قیمت مناسب این پکیج ها و دارا بودن تمام وسایل نصبی که برای یک سیستم امنیتی لازم است میباشد.

قیمت پکیج دوربین مداربسته :

قیمت این نوع پکیج ها کاملا به تجهیزاتی که در پکیج قراردارد مربوط میشود : برند آن که در واقع کیفیت کالا را مشخص میکند ، گارانتی کالاهای تشکیل دهنده ی پکیج و تعداد اقلام داخل پکیج . به طور مثال در یک پکیج میتوان از یک هارد یک ترابایت با گارانتی معتبر استفاده کرد یا میتوان از هارد یک ترابایت ریفر( تعمیری ) استفاده کرد که این خود باعث اختلاف قیمت حداقل پانصدهزار تومانی میشود.

انواع پکیج های دوربین مداربسته :

دوربینهای مداربسته عموما به صورت پکیجهای دام یا بولت یا به صورت ترکیبی ارائه میشود. در دورنگاه افق ماد این پکیج ها به صورت اختیاری ارائه میشود یعنی یک خریدار نوع دام یا بولت بودن پکیج خود را با توجه به نیازش میتواند انتخاب کند. خرید پکیج مداربسته با توجه به نیاز محیطی ما قابل تهیه است اگر ما یک محیط اداری داریم طبیعتا نیاز به دوربینهای دام داریم و با توجه به روزهایی که لازم به رکورد تصاویر از محیط خود را داریم حجم هارد را تعیین میکنیم.

در دورنگاه شما میتوانید حجم هارد خود را نیز انتخاب کنید و با توجه به نیاز شما هست که یک پکیج با قیمتی مناسب ارائه خواهد شد.