خرید و قیمت دوربین مداربسته داهوا در دورنگاه و قیمت دوربین مداربسته داهوا در اینجا کامل در دسترس شما قرار دارد

.

خرید و قیمت دوربین مداربسته داهوا

.

خرید دوربین مدار بسته داهوا

خرید دوربین مداربسته داهوا که یک شرکت سهامی عام است که دفتر مرکزی آن در هانگژو چین است.

در ضمن اگر میخواهید از قیمت ها و فیلتر دقیق محصولات باخبر بشید میتوانید بر روی خرید و قیمت دوربین مداربسته کلیک کنید تا بهترین نتیجه ای که مدنظرتون هست رو مشاهده بفرمایید

خرید دوربین داهوا / شرکت فناوری ژجیانگ داهوا، یک شرکت سهامی عام دولتی است که در منطقه بینجیانگ، هانگژو واقع شده است، خرید دوربین مداربسته برند داهوا که محصولات و خدمات نظارت تصویری را می فروشد.توسط آقای Fu Liquan تاسیس و کنترل شد. شرکت داهوا بیش از 18000 کارمند در سراسر جهان دارد.

قیمت دوربین مداربسته داهوا

قیمت دوربین داهوا همانطور که قبلا گفته شد، قیمت دوربین داهوا در مقایسه با سایر ویژگی های آن زیاد نیست. از آنجایی که سیم های دوربین های HDCVI مبتنی بر آنالوگ هستند، می توانید کیفیت بالا را با قیمت مناسب تری دریافت کنید. (قیمت بسیار مناسبی دارد ) این دلیل اصلی برتری آن نسبت به آدرس های IP است و می تواند آن را در رقابت با دوربین های تحت شبکه برنده شود. اما در نظر داشته باشید که خاص بودن و کیفیت بالای محصولات این برند باعث می شود قیمت آنها در مقایسه با دوربین های هم کلاس قیمت بالاتری داشته باشد.

شرکت ها و موسسات تحقیقاتی داهوا

1- مؤسسه Big Data

2- مؤسسه Chip

3- مؤسسه Video Cloud

4- مؤسسه فناوری های پیشرفته داهوا

شرکت داهوا در زمینه تحقیق و به روز رسانی در بازار سیستم های امنیتی نظارتی بسیار پرکار و فعال می باشد تا جاییکه حدودا ده درصد درآمد سالیانه این شرکت برای تحقیق و توسعه هزینه می شود.

در ضمن مرجع فروش محصولات داهوا مختص به این سایت dahuasecurity میباشد که ماهانه میلیون ها دلار گردش مالی اون میباشد و میتوانید شما اونرو مرجعی برای سایت خود قرار بدهید

رتبه بندی (رنکینگ جهانی ) داهوا

در رنکینگ جهانی برندهای فعال در بازار سیستم های نظارت تصویری شرکت داهوا در سال 2021 در رتبه سوم جهانی قرار گرفت.

در مجله بین المللی A&S در سال 2017 شرکت داهوا تکنولوژی از میان 50 شرکت برتر جهانی در زمینه سیستم های نظارت تصویری , رتبه سوم را در جهان کسب کرد.

نمایندگی های شرکت داهوا در جهان و ایران

شرکت داهوا تکنولوژی دارای نمایندگی ها و شرکت های تابعه متعدد در سراسر جهان می باشد در زیر برخی از نمایندگی های اصلی و شرکت های تابعه این برند در جهان را مشاهده فرمایید.

1- شرکت Reditron در آفریقای جنوبی

2- شرکت مادطلایی در ایران

3- شرکت فراگستر در ایران

4- شرکت Detektor Scandinavia در سوئد

5- شرکتOkisan در ترکیه

6- Dahua Iraq در کشور عراق

تکنولوژی HDCVI شرکت داهوا

شرکت داهوا برای اولین بار تکنولوژی HDCVI را به بازار معرفی کرد.

در واقع شرکت داهوا مخترع تکنولوژی HDCVI می باشد.

لیست قیمت محصولات داهوا

برای دیدن لیست قیمت های دوربین داهوا میتوانید از صفحه ی دسته بندی دوربین داهوا قیمت های دوربین داهوا رو مشاهده بفرمایید و اقدام به خرید بفرمایید