خرید و قیمت دوربین مدار بسته داهوا در دورنگاه و لیست قیمت خرید دوربین داهوا در اینجا کامل در دسترس شما قرار دارد

.

خرید و قیمت دوربین مداربسته داهوا

.

خرید دوربین مدار بسته داهوا

داهوا یک شرکت سهامی عام است که دفتر مرکزی آن در هانگژو چین است.

در ضمن اگر خرید و قیمت انواع دوربین های مداربسته رو میخواهید، میتوانید بر روی آن کلیک کنید تا تمام دوربین ها را با فیلترهای موجود تمام و کمال ببینید

شرکت فناوری ژجیانگ داهوا، یک شرکت سهامی عام دولتی است که در منطقه بینجیانگ، هانگژو واقع شده است، که محصولات و خدمات نظارت تصویری را می فروشد.توسط آقای Fu Liquan تاسیس و کنترل شد. شرکت داهوا بیش از 18000 کارمند در سراسر جهان دارد.

شرکت داهوا بیش از 200 دفتر در چین و همچنین 54 شرکت تابعه و نمایندگی در خارج از کشور در آسیا و اقیانوسیه، آمریکای شمالی، اروپا، آفریقا و سایر مناطق را برای ارائه خدمات سریع و با کیفیت به مشتریان ایجاد کرده است. محصولات داهوا به طور گسترده در بازارهای رو به رشدی مانند امنیت عمومی، ترافیک، خرده فروشی، بانکداری و انرژی و غیره استفاده می شود.

پروژه های بزرگ متعددی با محصولات داهوا نصب شده اند. به عنوان مثال : نمایشگاه بین المللی واردات چین، المپیک ریو، متروی کشور برزیل و همچنین بسیاری دیگر.

شرکت داهوا ارائه‌دهنده خدمات و راه‌ حل‌ های هوشمند مبتنی بر ویدئو و تصویر در جهان است. شرکت داهوا با تعهد به ماموریت خود برای «توانمندسازی جامعه ایمن تر و زندگی هوشمندتر»، راه حل ها، سیستم ها و خدمات امنیتی سرتاسری را برای ایجاد امنیت برای عملیات شهری، مدیریت شرکت ها و کارخانجات تولیدی و مصرف کنندگان خانگی ارائه می دهد.

در شرکت داهوا، محصولات، خدمات و راه‌حل‌ها برای کمک به ایمن‌تر کردن جهان طراحی می‌شوند. فن‌آوری‌های ما به خانواده‌ها، کسب‌وکارها و خدمات مجری قانون این امکان را می‌دهد تا خطرات ایمنی و امنیتی را سریع‌تر، دقیق‌تر و مؤثرتر از همیشه شناسایی کرده و به آن پاسخ دهند. خدمات و محصولات شرکت داهوا ارزش افزوده‌ای فراتر از امنیت ارائه می‌کنند، مانند اینکه شهرها، مشاغل و سایر سازمان‌ها را قادر می‌سازد داده‌های بصری ضبط‌شده در دوربین‌های داهوا را به عنوان بخشی از راه‌حل‌های «هوشمند» خود برای همه چیز از جمله کاهش تراکم ترافیک، نظارت بر حیات وحش، ردیابی جریان زباله، برای افزایش فروش در مراکز خرده فروشی , در نظر گرفته وبه کمک مدیران و تصمیم گیرندگان مجموعه های کوچک و بزرگ می آید تا بتوانند تصمیمات مهم مدیریتی را با توجه به بررسی و پالایش این اطلاعات بگیرند.

دستگاه ضبط کننده تصویر هشت کانال دیجیتالی که قابلیت ضبط و پخش همزمان تصاویر را داشت برای اولین بار در سال 2001 توسط شرکت داهوا به بازار عرضه شد که این موفقیت چشم گیری در صنعت سیستم های امنیتی برای شرکت داهوا محسوب می شود.

شرکت ها و موسسات تحقیقاتی داهوا

1- مؤسسه Big Data

2- مؤسسه Chip

3- مؤسسه Video Cloud

4- مؤسسه فناوری های پیشرفته داهوا

شرکت داهوا در زمینه تحقیق و به روز رسانی در بازار سیستم های امنیتی نظارتی بسیار پرکار و فعال می باشد تا جاییکه حدودا ده درصد درآمد سالیانه این شرکت برای تحقیق و توسعه هزینه می شود.

رتبه بندی (رنکینگ جهانی ) داهوا

در رنکینگ جهانی برندهای فعال در بازار سیستم های نظارت تصویری شرکت داهوا در سال 2021 در رتبه سوم جهانی قرار گرفت.

در مجله بین المللی A&S در سال 2017 شرکت داهوا تکنولوژی از میان 50 شرکت برتر جهانی در زمینه سیستم های نظارت تصویری , رتبه سوم را در جهان کسب کرد.

نمایندگی های شرکت داهوا در جهان و ایران

شرکت داهوا تکنولوژی دارای نمایندگی ها و شرکت های تابعه متعدد در سراسر جهان می باشد در زیر برخی از نمایندگی های اصلی و شرکت های تابعه این برند در جهان را مشاهده فرمایید.

1- شرکت Reditron در آفریقای جنوبی

2- شرکت مادطلایی در ایران

3- شرکت فراگستر در ایران

4- شرکت Detektor Scandinavia در سوئد

5- شرکتOkisan در ترکیه

6- Dahua Iraq در کشور عراق

تکنولوژی HDCVI شرکت داهوا

شرکت داهوا برای اولین بار تکنولوژی HDCVI را به بازار معرفی کرد.

در واقع شرکت داهوا مخترع تکنولوژی HDCVI می باشد.

لیست قیمت محصولات داهوا

برای اطلاع از تمای قیمت ها و جزئیات محصولات بر روی لیست قیمت محصولات داهوا کلیک کنید