خرید و قیمت دوربین مدار بسته هایلوک در دورنگاه و لیست قیمت خرید دوربین هایلوک در اینجا کامل در دسترس شما قرار دارد
ناموجود

برند هایلوک

THC-B120-P(B)

۶۱۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

برند هایلوک

THC-T110-P

۳۱۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

برند هایلوک

THC-T340-VF

۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

برند هایلوک

THC-T320-VF

۹۷۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

برند هایلوک

THC-B220-M

۷۸۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

برند هایلوک

THC-B120-P(B

۶۱۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

برند هایلوک

۳۱۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

برند هایلوک

PTZ-T5225I-A

تماس بگیرید
ناموجود

برند هایلوک

PTZ-T4215I-D

۵,۶۹۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

برند هایلوک

PTZ-T4225I-D

تماس بگیرید
ناموجود

برند هایلوک

PTZ-N4215-DE3

۶,۳۶۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

برند هایلوک

PTZ-N5225I-AE

۱۰,۱۸۰,۰۰۰ تومان

.

خرید و قیمت دوربین مداربسته هایلوک

.

خرید دوربین مداربسته هایلوک

هایلوک در سال 2018 میلادی توسط شرکت هایک ویژن به بازار معرفی شد. قیمت اقتصادی و کیفیت بالا و تنوع محصولات هایلوک باعث شد در مدت زمان کوتاهی سهم خوبی از بازار سیستم های نظارتی و امنیتی بدست آورد.

در ضمن اگر میخواهید از قیمت ها و فیلتر دقیق محصولات باخبر بشید میتوانید بر روی خرید و قیمت دوربین مداربسته کلیک کنید تا بهترین نتیجه ای که مدنظرتون هست رو مشاهده بفرمایید

شرکت هایک ویژن که یکی از بزرگترین و قدرتمندترین شرکت های تولید کننده تجهیزات نظارتی و امنیتی در سراسر دنیا می باشد توانست با معرفی سری محصولات برند هایلوک نیازهای مصرف کنندگان را به خوبی پاسخ دهد.

هایلوک با بهره گیری از تمامی امکانات برند پیشرو هایک ویژن و قیمت مناسب محصولاتش در حال حاضر به یکی از پرفروش ترین برندها در بازار تبدیل شده است.

قیمت محصولات هایلوک

شاید برترین مزیت این برند در کنار تمامی امکانات و فن آوری های به روز به کار رفته در محصولات هایلوک , قیمت مناسب و اقتصادی این برند می باشد. در واقع شرکت هایک ویژن به همین دلیل شروع به تولید و عرضه هایلوک به بازار کرد تا بتواند رضایت آن دسته از مصرف کنندگانی را که محصولی با قابلیت های بالا و کیفیت مناسب در عین حال با یک قیمت اقتصادی می خواستند را بدست آورد.

محصولات برند هایلوک

محصولات برند هایلوک در بر گیرنده تمامی محصولات بازار سیستم های نظارت تصویری می شود. دوربین های مداربسته هایلوک با 2 تکنولوژی ساخت توربو اچ دی و تحت شبکه یا همان IP تولید می شوند. دوربین های مداربسته توربو اچ دی TURBO HD هایلوک با کیفیت تصویر1 مگاپیکسل , 2 مگاپیکسل و 4 مگاپیکسل تولید و به بازار عرضه می شوند که از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار هستند.

دوربین های مداربسته تحت شبکه (IP) هایلوک نیز با کیفیت تصویر 2 مگاپیکسل و 4 مگاپیکسل تولید می شوند.

هایلوک دستگا های ضبط تصاویر برای دوربین های TURBO HD که شامل DVR با ظرفیت 4 و 8 و 16 و 32 کانال می باشد تولید میکند.

همچنین برند هایلوک دستگاه ضبط تصاویر برای دوربین های تحت شبکه (IP) نیز تولید می کند که NVR های هایلوک را شامل می شوند. ظرفیت NVR های هایلوک نیز 4 کانال و 8 کانال و 16 و 32 کانال می باشد.

هایلوک نیز مانند سایر برندهای پیشرو و قوی , سبد محصولات خود به صورت کامل که شامل دوربین مداربسته دام , دوربین های مداربسته بولت و اسپید دام ها می شود با 2 تکنولوژی ساخت TURBO HD و تحت شبکه (IP) در اختیار مصرف کنندگان قرار داده است.

امکانات محصولات هایلوک

محصولات هایلوک از امکانات وسیع و فوق العاده ای برخوردار می باشند. تمامی امکاناتی که در برند هایک ویژن برای دوربین های مداربسته و دستگاه های ضبط تصاویر وجود دارد در برند هایلوک نیز موجود است. امکاناتی مانند دید در شب , تشخیص چهره انسان , قابلیت پردازش تصاویر , هوشمند بودن دوربین و قابلیت پلاک خوانی خودرو به علاوه نصب آسان و قیمت مناسب و اقتصادی در محصولات هایلوک وجود دارد.

+ما در دورنگاه به صورت ماهانه لیست قیمت محصولات هایلوک را منتشر و در اختیار همکاران و مصرف کنندگان محترم قرار می دهیم. علاوه بر آن سایت شرکت دورنگاه همواره در اعلام مناسب ترین قیمت محصولات هایلوک همراه با بهترین و معتبرترین گارانتی در بازار پیشرو می باشد.