خرید و قیمت دوربین مدار بسته اچ ار یو ای hrui در دورنگاه و لیست قیمت خرید دوربین اچ ار یو ای در اینجا کامل در دسترس شما قرار دارد

.

خرید و قیمت سوییچ اچ ار یو ای

.

خرید سوییچ HRUI

شرکت اچ آر یو آی HRUI یک شرکت فعال در تولید محصولات ارتباط شبکه در شهر شنزن چین می باشد.کارخانه شرکت HRUI با بیش از 8000 متر مربع مساحت , دارای 8 خط تولید برای تولید محصولات گوناگون این شرکت می باشد.

در ضمن اگر میخواهید از قیمت ها و فیلتر دقیق محصولات باخبر بشید میتوانید بر روی خرید و قیمت دوربین مداربسته کلیک کنید تا بهترین نتیجه ای که مدنظرتون هست رو مشاهده بفرماییدشرکت دارای واحد تحقیق و توسعه و فروش و خدمات پس از فروش و آزمایشگاه مجهز به تست محصولات ارتباطی شبکه هوشمند می باشد.

نام کامل شرکت Shenzhen Hongrui Guangxiang Electronic Technology Co., Ltd است.ظرفیت تولیدی این شرکت برابر با تولید یک میلیون کالا در سال است که ظرفیت تولید بالایی محسوب می گردد.

محصولات شرکت HRUI در تمامی نقاط دنیا از آلمان و ژاپن تا آمریکای شمالی و آفریقا مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت سوییچ اچ آر یو آی HRUI

شاید برترین مزیت این شرکت ارائه قیمت های رقابتی به بازار در مقایسه با سایر رقبا می باشد. تا جاییکه بسیاری از مصرف کنندگان محصولات رقبای قدیمی این شرکت در حال حاضر از برند HRUI خرید می کنند.

مجموعه دورنگاه به صورت ماهانه و هفتگی لیست قیمت محصولات HRUI را منتشر و در اختیار همکاران و مصرف کنندگان گرامی قرار می دهد. همچنین تمامی محصولات شرکت HRUI در سایت دورنگاه قابل دسترس و موجود می باشد.

محصولات برند اچ آر یو آی HRUI

1- سوئیچ های POE

2- سوئیچ های مدیریتی

3- سوئیچ های اترنت

4- سوئیچ های اترنت صنعتی

5- سوئیچ های POE صنعتی

6- تبدیل فیبر نوری

7- مبدل های POE

امکانات محصولات شرکت اچ آر یو آی HRUI

محصولات این شرکت از امکانات بالایی برای مصرف کننده برخوردار می باشد. این شرکت با بهره گیری از واحد تحقیق و توسعه خود و با استفاده از تجربیات سالها تولید به خوبی توانسته نیاز بازار را شناسایی و محصولاتی با امکانات استاندارد و برابر حتی با سایر رقبای اروپایی به بازار معرفی کند.

به عنوان مثال فناوری whatchdog این شرکت در سوئیچ های POE یکی از امکانات کاربردی طراحی شده توسط این شرکت میباشد.

محصولات شرکت اچ آر یو آی HRUI درکدام صنایع استفاده شده است

محصولات HRUI به طور گسترده در بسیاری از پروژه ها مانند شهر هوشمند، ترانزیت راه آهن، انرژی برق، تولید صنعتی، مهندسی شهری، پتروشیمی و اینترنت اشیا هوشمند استفاده شده است و از شهرت و کیفیت مطلوبی نزد صاحبان صنایع در سراسر جهان بهره مند میباشد

نمایندگی محصولات شرکت اچ آر یو آی HRUI

شرکت دورنگاه افق ماد در حال حاضر یکی از نمایندگی های معتبر و فعال شرکت HRUI در ایران می باشد که همواره سعی داشته محصولات این شرکت را با پایین ترین قیمت و معتبر ترین گارانتی در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار دهد.

لیست قیمت سوییچ های اچ آر یو آی HRUI

شرکت HRUI در آغاز هر فصل از سال لیست قیمت خود را منتشر و در اختیار نمایندگی های فعال خود قرار می دهد. شرکت دورنگاه افق ماد بدلیل حجم خرید بالا از محصولات این شرکت , همواره از توان بالایی در ارائه لیست قیمت همکاری و مصرف کننده با بالاترین درصد تخفیف برخوردار می باشد.

گارانتی محصولات اچ آر یو آی HRUI

در حال حاضر شرکت رسام تجارت راش محصولات برند HRUI را گارانتی می کند.

محصولات HRUI با 30 ماه وارانتی ( تعویض بدون قید و شرط ) به بازار عرضه می گردد.

گواهینامه های بین المللی شرکت اچ آر یو آی HRUI

تمامی محصولات شرکت اچ آر یو آی دارای گواهینامه های بین المللی CCC، CE، FCC، RoHS می باشندکه الزامات استانداردهای صنعت برای امنیت، حمل و نقل، برق، انرژی و غیره را در بر می گیرند.

تصاویر گواهینامه های بین المللی شرکت اچ آر یو آی HRUI