خرید و قیمت دوربین مدار بسته تیاندی در دورنگاه و لیست قیمت خرید دوربین تیاندی در اینجا کامل در دسترس شما قرار دارد

.

خرید و قیمت دوربین مداربسته تیاندی

.

خرید دوربین مداربسته تیاندی

شرکت تیاندی Tiandy یکی از قدیمی ترین شرکت های چینی در صنعت نظارت تصویری می باشد. این شرکت در سال 1994 میلادی تاسیس شد.

شرکت Tiandy Technologies در زمینه های گوناگونی در صنایع نظارت تصویری فعالیت می کند. تولیدات این شرکت با استفاده از قابلیت های هوش مصنوعی جزء برترین محصولات بازار نظارت تصویری محسوب می گردند.

شرکت تیاندی (Tiandy) در حال حاضر با بیش از 2200 کارمند در بیشتر شهرهای بزرگ دنیا شعبه و مراکز پشتیبانی و خدماتی دارد. رتبه سال 2021 این شرکت در رنکینگ جهانی با 2 پله صعود به جایگاه 7 از برترین شرکتهای این صنعت رسیده است.

در ضمن اگر میخواهید از قیمت ها و فیلتر دقیق محصولات باخبر بشید میتوانید بر روی خرید و قیمت دوربین مداربسته کلیک کنید تا بهترین نتیجه ای که مدنظرتون هست رو مشاهده بفرمایید

هسته اصلی شرکت Tiandy تیم تحقیق و توسعه این شرکت می باشد که با کارکردی بسیار قوی توانسته در مدت زمان بالای 25 سال که از آغاز به کار شرکت می گذرد , همواره موتور محرک این شرکت باشد.

شرکت Tiandy اولین شرکت در صنعت نظارت تصویری بود که در سال 2015 فناوری ( STAR ) را به بازار معرفی کرد. فناوری ستاره یا STAR در سری دوربین های IP (تحت شبکه) موجب خروجی تصاویر با کیفیت وضوح بالا و تماما رنگی گردید

قیمت دوربین مداربسته تیاندی Tiandy

شرکت تیاندی محصولات با کیفیت با قیمت رقابتی تولید می کند. به دلیل آنکه این شرکت تولیداتی با تکنولوژی قدیمی آنالوگ و HD ندارد و تمام محصولات این شرکت با تکنولوژی IP تولید می شوند قیمت های محصولات این شرکت به نسبت سایر رقبا به دلیل حجم تولید بالاتر و تمرکز بر روی محصولات IP از قیمت های رقابتی و اقتصادی تری برخوردار هستند.

مجموعه دورنگاه به صورت ماهانه و هفتگی لیست قیمت محصولات Tiandy را منتشر و در اختیار همکاران و مصرف کنندگان گرامی قرار می دهد. همچنین تمامی محصولات شرکت Tiandy در سایت www.doornegah.com قابل دسترس و موجود می باشد.

لیست قیمت محصولات Tiandy

شرکت Tiandy در آغاز هر فصل از سال لیست قیمت خود را منتشر و در اختیار نمایندگی های فعال خود قرار می دهد. شرکت دورنگاه افق ماد بدلیل حجم خرید بالا از محصولات این شرکت , همواره از توان بالایی در ارائه لیست قیمت همکاری و مصرف کننده با بالاترین درصد تخفیف برخوردار می باشد.

محصولات برند Tiandy

1- دوربین های مداربسته تحت شبکه IP

2- دستگاه های ضبط کننده تصاویر تحت شبکه NVR

3-دوربین های مداربسته اسپید دام

4- کنترل دسترسی

5- رمزیاب

امکانات محصولات شرکت تیاندی Tiandy

محصولات این شرکت از امکانات فوق العاده و انحصاری برخوردار هستند. تکنولوژی های روز به کار رفته در این محصولات باعث شده اکثر نیاز مصرف کنندگان با انتظارت بالا را پاسخ دهد.

محصولات شرکت تیاندی Tiandy درکدام صنایع استفاده شده است

محصولات Tiandy به طور گسترده در صنعت نظارت تصویری، هوش مصنوعی، داده های بزرگ، محاسبات ابری، اینترنت اشیا و دوربین ها در راه حل های هوشمند ایمنی محور مورد استفاده قرار می گیرند. از محله هوشمند، سیستم ترافیک هوشمند، آموزش هوشمند، سیستم مالی، تا مهندسی منابع آب و غیره.

محصولات شرکت تیاندی Tiandy درکدام پروژه ها استفاده شده است

محصولات و خدمات Tiandy در بیش از 500 شهر هوشمند و همچنین در انجمن داووس، فرودگاه هیترو لندن و جام جهانی در برزیل و غیره مورد استفاده قرار گرفته است.

نمایندگی محصولات شرکت Tiandy

شرکت Tiandy در بیش از 60 کشور دنیا نمایندگی فعال و مراکز پشتیبانی دارد.

گارانتی محصولات Tiandy

محصولات شرکت Tiandy با گارانتی 24 ماهه معتبر در اختیار همکاران و مصرف کنندگان محترم قرار می گیرد