خرید و قیمت دوربین مدار بسته یونی ارک در دورنگاه و لیست قیمت خرید دوربین یونی ارک در اینجا کامل در دسترس شما قرار دارد

.

خرید و قیمت دوربین مداربسته یونی آرک 

.

خرید دوربین مداربسته یونی ارک

دوربین های مداربسته یونی آرک به تازگی و در سال 2021 میلادی وارد بازار ایران شده اند. Uniarch در واقع زیر مجموعه برند Uniview می باشد. دوربین های مداربسته Uniarch توانستند در مدت زمان کوتاهی به خوبی جای خود را در بازار محصولات نظارت تصویری پیدا کنند.

در ضمن اگر میخواهید از قیمت ها و فیلتر دقیق محصولات باخبر بشید میتوانید بر روی خرید و قیمت دوربین مداربسته کلیک کنید تا بهترین نتیجه ای که مدنظرتون هست رو مشاهده بفرمایید

محصولات یونی ارک از قیمت مناسب برخوردار هستند. طراحی های دقیق و به روز دارند. از تکنولوژی ساخت جدید بهره می گیرند. کیفیت تصویر خوب و قابل قبولی دارند. مراحل نصب و راه اندازی محصولات یونی ارک بسیار ساده می باشد.

قیمت دوربین مداربسته یونی ارک

دوربین های یونی ارک علاوه بر اینکه با تکنولوژی روز ساخته شده اند, قیمت بسیار مناسبی هم نسبت به سایر دوربین های مداربسته دارند. محصولات Uniarch تحت شبکه IP هستند و با توجه به اینکه محصولات تحت شبکه نسبت به محصولات HD قیمت بالاتری دارند , برند Uniarch با قیمت گذاری مناسب و مقرون به صرفه برای کاربران توانسته سهم خوبی از فروش دوربین های مداربسته از بازار بدست آورد.

محصولات برند یونی ارک Uniarch

محصولات یونی ارک شامل دوربین های مداربسته دام و بولت تحت شبکه , دستگاه های NVR برای ضبط تصاویر دوربین های IP و سوئیچ های شبکه یونی ارک و نمایشگر و کابل شبکه و نرم افزارهای یونی ارک می باشد.

دوربین مداربسته یونی ارک Uniarch

دوربین های مداربسنه یونی ارک که شامل دوربین های بولت و دام می شوند با کیفیت تصویر 5 مکاپیکسل و 4 مگاپیکسل و 2 مگاپیکسل طراحی و ساخته و به بازار معرفی شده اند. کاربری دوربین های یونی ارک بر اساس پیشنهاد شرکت تولید کننده برای استفاده در پروژه های کوچک و متوسط مانند منازل , دفاتر کار و فروشگا ها مناسب می باشند.

دستگاه NVR یونی ارک

برای ضبط تصاویر دوربین های تحت شبکه یونی ارک به دستگاه ضیط کننده تصاویر NVR که قادر به ضبط تصویر دوربین های IP می باشد , نیاز داریم. در این سیستم به جهت نصب دوربین و اتصال دوربین به دستگاه به کابل کشی برق مجزا احتیاجی نیست و از طریق کابل شبکه , همزمان دیتا و برق منتقل می گردد.

دستگاه های NVR یونی ارک با 4 ظرفیت تولید شده اند.

NVR چهار کانال

NVR هشت کانال

NVR ده کانال

NVR شانزده کانال

لیست قیمت محصولات Uniarch

شرکت Uniarch در آغاز هر فصل از سال لیست قیمت خود را منتشر و در اختیار نمایندگی های فعال خود قرار می دهد. شرکت دورنگاه افق ماد بدلیل حجم خرید بالا از محصولات این برند , همواره از توان بالایی در ارائه لیست قیمت همکاری و مصرف کننده با بالاترین درصد تخفیف برخوردار می باشد.