دورنگاه با 13 سال تجربه

مجموعه دورنگاه با 13 سال تجربه ، درزمینه سیستم های نظارت تصویری وامنیتی ، سیستمهای هوشمند ، دزدگیر اماکن ، سیستمهای اعلام و اطفاء حریق و همچنین تجهیزات شبکه و کالای پسیو آماده ارائه خدمات ومحصولات به هموطنان عزیز می باشد.
هدف مجموعه دورنگاه ارائه محصولات با کیفیت برتراز بهترین برندهای جهان ، ارائه خدمات فنی مناسب ، سرویس دهی سریع ومطمئن، آموزش تخصصی محصولات و معرفی نحوه کاربرد آنها به مشتریان است وهمواره رضایتمندی مشتریان را در راس امور وقوانین مجموعه مدنظر قرار می دهد. در فرایند انتخاب محصول و خدمات مورد نیازانسان ، همیشه چندین عامل مهم وجود دارد که تعیین کننده و تاثیر گذار بر تصمیم نهایی هستند.
نرخ، کیفیت، سرعت در ارائه خدمات ، برخورد و پاسخگویی مناسب ودرنهایت ارائه اطلاعات صادقانه مسلما از مهمترین عوامل برای تصمیم گیری و اقدام به خرید برای مشتریان است .
ما کیفیت را میزان شایستگی در رسیدن به هدف ، آنگونه که خواسته ی خریدار برآورده شود تعریف میکنیم. در همین راستا تلاشمان در بالا بردن کیفیت کالا در تمامی فرآیندهای تامین ، فروش ، خدمات و پشتیبانی است.

دردورنگاه هدف اصلی ما هیچوقت فروش و درآمد مطلق نبوده و همواره نگاه ما علاوه بر امنیت خوبی که ایجاد میشود  این است که تمام مشتریان محترم رضایت کامل از تجهیزات، نوع برخورد ، انجام درست اجرا و خدمات پس از فروش را داشته باشند. برای ما فروش نقطه پایان نیست و بعد از فروش محصول دوست داریم کنار مشتریان باشیم تا اعتماد به ما همیشگی باشد.

و در پایان ما در دورنگاه معتقدیم که : به عمل کار برآید به سخندانی نیست

مشاوره با ما