خرید و قیمت دوربین مدار بسته اسپیددام در دورنگاه و لیست قیمت خرید دوربین اسپید دام در اینجا کامل در دسترس شما قرار دارد

.

خرید و قیمت دوربین مداربسته اسپیددام

.

خرید دوربین اسپیددام (گردان یا چرخشی )

دوربین اسپید دام با نامهای مختلفی در بازار شناخته میشوند از جمله دوربین ptz که مخفف همان (Pan Tilt Zoom ) میباشد ویا دوربین گردان یا چرخشی که این اسامی از خاصیتهای این دوربین برای نام گذاری وام گرفته شده است .در ضمن اگر میخواهید از قیمت ها و فیلتر دقیق محصولات باخبر بشید میتوانید بر روی خرید و قیمت دوربین مداربسته کلیک کنید تا بهترین نتیجه ای که مدنظرتون هست رو مشاهده بفرمایید

دوربین های اسپیددام به دودسته ی محیط داخلی ( ایندور ) و محیط خارجی (اوتدور) تقسیم میشوند که درهر دو دسته ازتکنولوژی های IP  وHD  میتوان بهره برد.

قیمت دوربین مداربسته اسپیددام

لازم به ذکر است که قیمت دوربینهای اسپید دام فقط حول قیمت دوربینهای معمولی این دسته نمیگردد زیرا در این نوع کالا ما دوربین‌ها ی اسپید دام با قابلیتهای خاص را نیز داریم که طبیعتا از قیمت بالاتری نصبت به نوع معمولی خود برخوردارند. مثل دوربین های اسپید دام تِرمال که از قیمت بالاتری برخوردارند

وجه تمایز دوربین های اسپید دام ( تفاوت دام و اسپیدادم ) :

قابلیت چرخشی این دوربینها به صورت افقی و عمودی است که در زاویه ی عمودی تقریبا بیش از 60 درجه و در زاویه ی افقی هیچ محدودیت چرخشی ندارد و به صورت 360 درجه میچرخد.

قابلیت دیگر اسپیددام زوم اپتیکال آنها است . این قابلیت باعث میشود بعد اززوم کردن روی سوژه کیفیت تصویر به خوبی حفظ شود و تا چند کیلومتر فاصله سوژه از دوربین تصویر هنوز کیفیت مناسبی داشته باشد و کوچکترین مشخصه ی سوژه به صورت کامل و گویا مشخص باشد.

مزایا ومعایب دوربین های اسپید دام :

دوربین های چرخشی یا همان اسپیددام برای دید با دقت بالاتر ساخته شده اند اما همانطور که از ساختارش مشخص است نمیتواند یک دوربین حفاظتی مطمئنی باشد اما در بخش نظارت میتواند کمک بسیار بالایی به کاربر خود بکند.

همانطورکه میدانید دوربینهایی که درحرکت هستند نمیتواند تمام جزئیات نقطه ی دید اولیه خود را پوشش دهد به طور مثال :

ایراد 1:  اگر سوژه ی تحت مراقبت در جهت حرکت دوربین های اسپید دام بچرخد دوربین نمیتواند از آن سوژه تصویری رکورد کند که این بزرگترین ایرادی هست که میتوان به این دوربینها در بحث حفاظتی گرفت که این از خواص این نوع دوربین است

مزیت 1: اما در بحث نظارت دوربین اسپید دام میتوانند با زوم بالا و همچنین وضوح تصویر بالایی که دارند جزئیات تصویر را به صورت واضح وکاملا قابل رویت برای کاربر خود رکورد کنن یا به صورت زنده نمایش دهند.

مزیت 2:  با توجه به کار گیری لنزهای تیره در دوربین های اسپیددام تشخیص اینکه دوربین در حال ضبط است یا خیر سخت می شود

مزیت 3:  تنظیم نور سفید از دیگر قابلیتهای اسپید دام هست که کمک میکند شما تصویر بهتری را از محیط خود داشته باشید .

مزیت 4: از قابلیتهای دیگر دوربین های گردان میتوان به کنترل آنها از راه دور اشاره کرد که این کار با کمک نرم افزارهای کامپیوتری ، جوی استیک و یا از طریق اپلیکیشن های موبایل قابل انجام است .

مزیت 5: اسپید دام دوربین هایی هوشمند هستند و میتواند با ورود سوژه به محدوده ی دید خود شروع به ضبط تصاویر و تعقیب کردن سوژه و حتی درصورت لزوم آلارم دادن به مرکز ضبط تصاویر باشد و طبیعتا این قابلیت باعث خواهد شد که حجم کمتری از هارد اشغال شود و هارد ما بتواند مدت زمان بیشتری  تصویر در خود رکورد کند.

مزیت 6: شما میتوانید در محیطی که این دوربین زیر نظر دارد نقطه گذاری کنید و برای دوربین تعریف کنید چند ثانیه با چه مقدار زومی روی نقطه ی یک بماند و بعد از آن نقطه از چه مسیری به نقطه دیگر برود و تا چه زمانی آن نقطه را زیر نظر داشته باشد .

دید در شب دوربینهای اسپید دام :

این نوع دوربینها معمولا از دید درشب بالایی برخوردار هستند و آن دسته از اسپید دامهایی که به اصطلاح دارای دید درشب لیزری هستند عمق دید درشب آنها تا یک کیلومتر هم میرسد. همچنین جایگاه دوربین های اسپید دام  را همانطور که از قابلیتشان مشخص هست باید در فضاهای بزرگ استفاده شود مانند : کارخانه ها ، سوله ها ،کارگاههای بزرگ ساختمانی و همچنین نیروگاهها وپتروشیمی و …..

گرد آورنده مهدی اژدم خیز