خرید و قیمت دستگاه ضبط تصاویر دوربین مداربسته و لیست قیمت خرید دستگاه ضبط تصاویر دوربین مدار بسته در اینجا کامل در دسترس شما قرار دارد

.

خرید و قیمت دستگاه ضبط تصاویر دوربین مداربسته 

.

خرید دستگاه ضبط تصاویر دوربین مداربسته

قبل از خرید دستگاه ضبط تصاویر درسیستمهای امنیتی باید اطمینان حاصل کنیم که چه تعداد دوربین مداربسته برای محیط ما لازم است زیرا تعداد ورودی های دستگاهها متفاوت است . اکثر کمپانیهای تولید کننده دستگاههایی 4 ، 8 ، 16 ، 32 ، 128 و 256 کانال دارند اما کمپانی تیاندی به تازگی تقریبا 20درصد کانال اضافه روی دستگاههای خود قرار داده است یعنی دستگاههای این کمپانی به ترتیب 5 ، 10 ، 20 و… کانال میباشد. از دیگر نکاتی که قبل از خرید نیاز است که بدانیم این است که بعد از کارشناسی و برآورد هزینه بدانیم  که از سیستم ip استفاده خواهیم کرد یا HD زیرا دستگاه ضبط کننده ی هریک از این دوسیستم متفاوت هستند.

قیمت دستگاه ضبط تصاویر دوربین مداربسته

در بازار ایران قیممت دستگاههای ضبط کننده ی تصاویر متفاوت هستند. پارامترهای موثر در قیمت این دستگاهها عبارتند از :

  • تعداد کانالهایی که دستگاه ضبط کننده از آن پشتیبانی میکند.
  • در دستگاههای تحت شبکه مگا پیکسلی که دستگاه ضبط کننده از آن پشتیبانی میکند.
  • پهنای باند دستگاههای ضبط کننده ی تحت شبکه .
  • POE یا POC بودن دستگاههای ضبط کننده.
  • برند دستگاه ضبط کندده.
  • روش انتقال تصویر در دستگاههای ضبط کننده.
  • دارا بودن ورودی صدا.
  • چند نوع خروجی تصویر را ساپورت میکند.

عمدتا خریداران دستگاههای ضبط کننده ی تصاویر دقت کامل را برای خرید این کالا ندارند و بیشتر تمرکز خود را بر روی کیفیت دوربین های مداربسته ی خود میگذارند درصورتی که پردازش تصاویر و بکاپ گیری ازتصاویردردستگاه ضبط کننده ی تصاویر انجام میگیرد پس به همان اندازه که باید در انتخاب دوربین مداربسته دقت نظر داشته باشیم در انتخاب دستگاه ضبط کننده ی تصاویر نیز باید دقت کنیم . قیمت این دستگاهها در بازار ایران از حدود 1 میلیون تومان تا 100 میلیون تومان میباشد.

خرید و قیمت دستگاه دی وی ار 

دستگاه DVR ( دی وی ار ) همان دستگاه ضبط کننده است که برای دوربینهای HD از آن استفاده میشود. این دستگاه برای ضبط تصاویر دوربینهای مداربسته ی HD از 2 مگاپیکسل ساپورت میکند تا دستگاههایی که دوربینهای 8 مگا پیکسل را نیز ساپورت میکنند. برخی از این دستگاهها تا 2 کانال دوربین تحت شبکه را نیز در کنار دوربینهای HD خود ساپورت میکنند که برای مجموعه هایی که برخی از نقاطشون نیاز به دقت نظر بیشتر و دوربین با کیفیت بهتری نیاز هست بسیار مورد استفاده دارد. دستگاه DVR با مشخصات متفاوت و پشتیبانیهای گوناگون در بازار یافت میشود که هر خریدار با توجه به نیاز خود از آن استفاده میکند.

عمدتا دستگاههای DVR  در بازارهای نظارت تصویر بین 1 میلیون تا 10 میلیون تومان قیمت دارند که همانطور که گفته شد با توجه به پارامترهایی که در بالا به آن اشاره شد دارای قیمتهای متفاوتی هستند.

خرید و قیمت دستگاه ان وی ار

دستگاه NVR ( ان وی ار ) برای ضبط تصاویر تحت شبکه یا همان دوربینهای IP ساخته شده است. این دستگاه در دومدل با POE و بدون POE  دربازار سیستمهای امنیتی موجود است. به طوری که دستگاههای NVR که POE هستند با همان یک رشته کابل شبکه برق مورد نیاز دوربینها را نیز تامین میکند اما برای دوربینهایی که به دستگه غیر POE وصل میشود از طریق سوئیچ POE یا آداپتور باید برق داد.  این دستگاهها به جز انواع کانالی که دارند از پهنای باندهای متفاوتی نیز برخوردارند که این موضوع تاثیر بسزایی در قیمت این کالا دارد. مورد دیگری که تاثیربرقیمت این کالا دارد پشتیبانی ازکیفیت تصاویرمختلف از دوربینهای مداربسته است. دیگر آیتمی که بر روی قیمت این کالا تاثیر گذار است مواردی همچون ساپورت کامفیگهای مختلف ، پشتیبانی از دوربینهای شناسایی چهره یا نفر شمار و…. میباشد. قیمت این دستگاه در بازار سیستمهای نظارت تصویر از 2 میلیون تومان تا 100 میلیون تومان متغییر است.