خرید و قیمت دوربین مدار بسته دام در دورنگاه و لیست قیمت خرید دوربین دام در اینجا کامل در دسترس شما قرار دارد

.

خرید و قیمت دوربین مداربسته دام

————————————————————–

———————————————————–

خرید دوربین مداربسته دام

دوربین های مداربسته دام را می توان پر مصرف ترین دوربین مداربسته معرفی کرد. کلمه Dome در فارسی به معنی گنبد می باشد که این واژه به شکل ظاهری دوربین اشاره دارد که به صورت نیم کره و یا گنبدی شکل می باشد.در ضمن اگر میخواهید از قیمت ها و فیلتر دقیق محصولات باخبر بشید میتوانید بر روی خرید و قیمت دوربین مداربسته کلیک کنید تا بهترین نتیجه ای که مدنظرتون هست رو مشاهده بفرمایید

قیمت دوربین مداربسته دام

قیمت دوربین های مداربسته دام در فروشگاه ها قیمت های متفاوتی اما نزدیک به هم دارند اما دوربین های دام با یک مشخصات خاص در بازار عرضه می شود
باید توجه داشت، قیمت دوربین دام ، نسبت به کیفیت تصویر ، مقدار متراژ IR (همان دید در شب) ، نوع لنز و نوع بدنه دوربین ( فلزی یا پلاستیکی ) متفاوت است .

کاربرد دوربین های مداربسته دام

طراحان در تولید این نوع از دوربین مداربسته با بهره گیری از طراحی کروی و یا گنبدی شکل توانسته اند نیاز کاربر جهت نصب دوربین در محیط های داخلی و سقف دار را پاسخگو باشند. شما می توانید این دوربین ها را به راحتی در سالن ها، اتاق های منازل و محل کار و یا حتی بر روی ستون ها نصب و راه اندازی کنید.

انواع لنز در دوربین های دام

از لحاظ نوع لنز ، دوربین های دام را می توانیم به سه گروه تقسیم بندی کنیم :

1.دوربین های دام با لنز ثابت

2.دوربین های دام با لنز وریفوکال یا همان لنز قابل تغییر

3.دوربین های دام با لنز موتورایز

در این تقسیم بندی دوربین هائی با لنز قابل تغییر (موتورایز و وریفوکال) از محبوبیت و قیمت بیشتری نسبت به لنزهای ثابت برخوردار هستند زیرا که کاربر به راحتی می تواند بر روی تصویر زوم کرده و از جزئیات بیشتری از تصویر بهره برداری کند.

کیفیت تصویر دوربین های مداربسته دام

این نوع از دوربین نیز مانند سایر دوربین های مداربسته با ۲ تکنولوژی کیفیت HD و تحت شبکه (IP) به بازار عرضه شده اند. خریدار دوربین مداربسته دام می تواند پس از انتخاب نوع تکنولوژی HD و یا IP از کیفیت تصویر از ۲ مگاپیکسل تا ۸ مگاپیکسل ، نسبت به مدل هر دوربین بهره مند شود.

دید در شب دوربین های مداربسته دام

دوربین های دام اکثرا دارای دید در شب هستند. دید در شب یا همان IR به کاربر امکان می دهد که تصاویر واضح تر و با کیفیت تری در تاریکی شب و یا نور بسیار کم محیط های مسقف از دوربین دریافت کند.

دید در شب با IR در دوربین های مداربسته مشخص می شود. هر چه عدد کنار IR بالاتر باشد به این معنی می باشد که دوربین قابلیت دید در شب بالاتری دارد.

در دورنگاه شما می توانید با مقایسه انواع برندها و مدل های دوربین بولت و با توجه به مشخصات محصول از پایین ترین قیمت های دوربین های مداربسته دام برخوردار شوید /
و یک خرید دوربین مداربسته دام  آگاهانه و مطمئن داشته باشید